Bina İçi Doğalgaz Proje Bursa

Buradasınız:
Bina İçi Doğalgaz Proje
Bina İçi Doğalgaz Proje
Bina İçi Doğalgaz Proje
Bina İçi Doğalgaz Proje

Bina İçi Doğalgaz Proje

Firmamız; doğal gaz tesisatı keşif, projelendirme, uygulama aşamalarını mühendis kadrosu ve profesyonel usta ekibiyle tamamlamaktadır.

Açıklamalar

Daire içi doğalgaz tesisatı:

BURSAGAZ'ın esentepe anabinasına giden müşterimiz abonelik işlemini yaptırır.Yapılacak tesisatın projeside tarafımızdan çizilir ve BURSAGAZ'a bilgisayar üzerinden onaylanmak üzere gönderilir.

Daire içi gaz tesisatı projesi onaylandıktan sonra tesisat yapılır. Daire giriş kapısına konulan vanadan itibaren gaz hattı daire içindeki kullanılan cihazlara kadar yapılır.

Daire içi gaz tesisatı BURSAGAZ kurumunun uygunluk verdiği malzemeler kullanılarak yapılır. 

Daire içi gaz tesisatı proje aşamasından itibaren 1 yıl sigorta kapsamındadır. proje onayından sonra BURSAGAZ'dan  doğalgaz sayacı alınarak montajını yaparız.

BURSAGAZ'dan gaz açma randevusu alırız ve tarafınıza bildiririz. Randevu günü ve saatinde gazınız açılır ve gerekli servisler tarafınıza yönlendiririz.

Ana kolon doğalgaz tesisatı:

İlk olarak BURSAGAZ abonelik işlemi yaptırılır. Binanız için BURSAGAZ  kurumu tarafından servis kutusu bırakılmışsa  tesisatı yaparız ne onaylatırız. Ana kolon gaz tesisatı servis kutusundan daire giriş kapılarına kadar yapılır. Anakolon gaz tesisatı BURSAGAZ kurumunun uygunluk verdiği malzemeler kullanılarak yapılır. Ana kolon gaz tesisatı proje aşamasından itibaren 1 yıl sigorta kapsamındadır.

Beraberinde daire içi gaz tesisatı yapılmışsa; proje onayından sonra BURSAGAZ kurumundan doğalgaz sayacı tarafımızdan alınırak montajı yapılır.BURSAGAZ kurumundan gaz açma randevusu alınır ve tarafınıza bildirilir. Randevu günü ve saatinde gazınız açılır ve gerekli servisler tarafınıza yönlendirilir.

Size yardımcı olabileceğimiz işler

  • Daire içi kalorifer tesisatı
  • Daire içi doğalgaz kombi tesisatı
  • Daire içi doğalgaz şofben tesisatı
  • Bina içi doğalgaz kolon hattı
  • Mutfak ve lokanta doğalgaz tesisatı
  • Merkezi sistem doğalgaz kolon tesisatı
  • Daire içi kombi radyatör ve şofben montajı
  • Her türlü doğalgaz malzemesi satışı
  • Radyatör temizliği

Keşif için bize 0224 362 02 00 / 0544 623 93 07 /0532 666 30 98 no lu telefonlardan veya Online İletişim formumuzu doldurarak ulaşabilirsiniz. Her türlü sorularınızı görüş ve önerilerinizi bize gönderin deneyimli mühendislerimiz sorularınızı cevaplasın!

Doğalgaz tesisatı hizmeti verdiğimiz ilçeler; Osmangazi doğalgaz tesisatı, Nilüfer doğalgaz tesisatı, Yıldırım doğalgaz tesisatı, Büyükorhan doğalgaz tesisatı, Gemlik doğalgaz tesisatı, Gürsu doğalgaz tesisatı, Harmancık doğalgaz tesisatı, İnegöl doğalgaz tesisatı, iznik doğalgaz tesisatı, Karacabey doğalgaz tesisatı, kestel doğalgaz tesisatı, Mudanya doğalgaz tesisatı, Mustafakemalpaşa doğalgaz tesisatı, Orhangazi doğalgaz tesisatı, Yenişehir doğalgaz tesisatı, Yıldırım erikli doğalgaz tesisatı, Bursa Çekirge doğalgaz tesisatı, Fatih sultan mehmet bulvarı doğalgaz tesisatı, Altınşehir doğalgaz tesisatı, Özlüce doğalgaz tesisatı, Kükürtlü doğalgaz tesisatı, beşevler doğalgaz tesisatı, santral garaj doğalgaz tesisatı, şehreküstü doğalgaz tesisatı


Bizden Haberler
25 MART 2016

Doğalgaz projesi işlemlerini yaptırırken dikkat edin!

Doğalgaz tesisatı, Doğalgaz projesi işlemlerinizi mutlaka yetkili firmalara yaptırınız ! Firmamız Bursagaz' dan sertifikalıdır Bursagaz yetki numaramız 2000932'dir...
[..]

Bizden Haberler
25 MART 2016

Doğalgaz tesisatı fiyatlarımızı öğrenmeden karar vermeyin!

Yetkili güvenilir bir firma olarak deneyimli ve uzman kadro ile doğalgaz tesisatınızı profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Bursa içi doğalgaz tesisatı, proje ve gaz açma hizmetimiz vardır.
[..]