Doğalgaz Proje ve Gaz Açma Bursa

Buradasınız:
Doğalgaz Proje ve Gaz Açma

Doğalgaz Proje ve Gaz Açma

BURSAGAZ Doğalgaz Projelendirme ve Gaz Açma, Bursagaz Sözleşmenizi yaptıktan sonra sertifikalı tesisatçı firmamız Bursa Doğalgaz, BURSAGAZ"tan gaz açılışı için randevu alır.

Açıklamalar

BURSAGAZ ile sözleşmenizi yaptıktan sonra sertifikalı tesisatçı firmamız Bursa Doğalgaz, BURSAGAZ"tan gaz açılışı için randevualır. Randevu günü BURSAGAZ yetkili mühendisi, Bursa Doğalgaz mühendisi ile dairenize gelerek tesisatınızın uygunluğunu kontrol eder.


Proje ve Gaz Açma


Tesisatınızın BURSAGAZ Teknik Şartnamesi"ne uygun olması durumunda gaz açma işleminiz yapılır ve gaz açma uygunluk belgesi verilir. ( Bir nüshası sizde kalır.)

Tesisatınızın BURSAGAZ Teknik Şartnamesi"ne uygun olmaması durumunda gaz açma işleminiz yapılmaz. BURSAGAZ tarafından “DOĞALGAZ UYGUNLUK BELGESİ” verilmeden hiçbir şekilde gaz kullanılamaz.

Sizin için gerekli olan bütün işlemleri biz hallediyoruz. Bursagaz ile ilgili işlemleri halletmeniz için gereken herşeyi yapıyoruz.

BURSA’nın neresinde olursanız olun, size bir telefon kadar yakınız. Sözleşmenizi yaptıktan sonra Sizler için BURSAGAZ ’dan gaz açılışı için randevu alırız.

Randevu günü BURSAGAZ yetkili mühendisi ve firmamız mühendisi ile dairenize gelerek tesisatınızın uygunluğunu kontrol ederiz.

Tesisatınızın BURSAGAZ Teknik Şartnamesi’ne uygun olması durumunda gaz açma işleminiz yapılır ve gaz açma uygunluk belgesi verilir.

Tesisatınızın BURSAGAZ Teknik Şartnamesi’ne uygun olmaması durumunda gaz açma işleminiz yapılmaz. BURSAGAZ tarafından “DOĞALGAZ UYGUNLUK BELGESİ” verilmeden hiçbir şekilde gaz kullanılamaz.

Bursa Doğalgaz Tesisatı

Bursa doğalgaz tesisatı olarak sizlere uzun yıllardır tecrübeli teknik ekibimiz ve mühendislerimizle Bursada konut, işyeri ve fabrikaların ısıtma, doğalgaz tesisatı, mekanik tesisat, sanayi tesisatı, projelendirmeve taahhüt hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca Kombi montajı, doğalgaz projesi çizimi, kombi bakımı ve tamiri, petek temizliği, doğalgaz proje ve gaz açma konularında faaliyet göstermekteyiz.

Size yardımcı olabileceğimiz işler

  • Daire içi kalorifer tesisatı
  • Daire içi doğalgaz kombi tesisatı
  • Daire içi doğalgaz şofben tesisatı
  • Bina içi doğalgaz kolon hattı
  • Mutfak ve lokanta doğalgaz tesisatı
  • Merkezi sistem doğalgaz kolon tesisatı
  • Daire içi kombi radyatör ve şofben montajı
  • Her türlü doğalgaz malzemesi satışı
  • Radyatör temizliği


Bizden Haberler
25 MART 2016

Doğalgaz projesi işlemlerini yaptırırken dikkat edin!

Doğalgaz tesisatı, Doğalgaz projesi işlemlerinizi mutlaka yetkili firmalara yaptırınız ! Firmamız Bursagaz' dan sertifikalıdır Bursagaz yetki numaramız 2000932'dir...
[..]

Bizden Haberler
25 MART 2016

Doğalgaz tesisatı fiyatlarımızı öğrenmeden karar vermeyin!

Yetkili güvenilir bir firma olarak deneyimli ve uzman kadro ile doğalgaz tesisatınızı profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Bursa içi doğalgaz tesisatı, proje ve gaz açma hizmetimiz vardır.
[..]